tunali muhendislik hakkımızda

T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü tarafından yetkilendirilmiş, TUNALI MEKANİK TESİSAT MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 1976 yılından bu yana, yönetim kurulu başkanımız Sn. Şahabettin Tunalı’ nın öncülüğünde, içinde “jet motor revizyonu” dahil olmak üzere tüm mekanik uzmanlık alanlarında yurtiçi-yurtdışı tecrübeleriyle sektörde yüksek gayret ve itina ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tunalı Mühendislik, T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü tarafından bina alanında yetki belgesi almış ENERJİ VERİMLİLİK DANIŞMANLIK (EVD) firması olarak tüm Türkiye genelinde; ticari ve hizmet binaları (otel, alışveriş merkezi, havalimanı, banka, üniversite, okul, otogar, stadyum vb.), kamu kurum ve kuruluşları ve konutlarda (site, apartman, müstakil bina, villa) ‘’Enerji Kimlik Belgesi’’ (EKB) düzenlemektedir.

Uzman Sertifikalı Enerji Yöneticileri ve Mühendislerden oluşan ekibimiz, müşterilerimizin konfor şartlarından ödün vermeden, enerjinin verimli ve etkin kullanılması kapsamında, mühendislik, proje ve uygulama alanlarında hizmet vermektedir.

Enerji Kimlik Belgesi Destek Hattı